Realme Watch Özellikleri Açıklandı

Çok beklenen Realme Watch, Hindistan’da Realme Smart TV ile birlikte yapacak . Şirket bize önümüzdeki Akıllı TV‘sine hızlı bir bakış attı. Ve bugün, Realme Watch resmen tüm ihtişamıyla gösterildi.

Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth, yaklaşan Realme Watch‘a gizlice bir göz atan, heyecan ile bekleyen hayranlarına bilgi vermek için Twitter’a gitti. Bir özel açılış sayfası izlemek için de önde lansman en önemli özelliklerinden biri sayısız bilgiler sundu.

Realme Watch: Teknik Özellikleri

Tasarımdan başlayarak, geçen ayın başlarında sızdırılan render’larla uyumlu . Bunlar vücudu siyahtan farklı renklerde gösterse de, Realme Watch‘un tek bir gri renkli metalik kaplama gövdesine ulaşacağı anlaşılıyor.

Ön tarafta 1,4 inç renkli bir ekran (LCD veya OLED paneli olup olmadığından emin değiliz) bulacaksınız . Ekranın altında devasa bir Realme logosu var ve son derece gereksiz geliyor. Şirket, önündeki markalaması yerine daha büyük bir ekran ekleyebilirdi. Bununla birlikte, akıllı saati Hindistan’da uygun bir fiyata sunmak maliyet düşürücü bir önlem olabilir.

Başlamak için bantları değiştirebilir ve siyah, kırmızı, mavi ve zeytin yeşili olmak üzere dört renk arasından seçim yapabilirsiniz. İmza Realme sarı renk bandı burada eylemde eksik . Beklemek ve şirketin gerçekten sarı kayışta atlanıp atlanmadığını görmek zorundayız. Ayrıca, yukarıdaki resimde, Realme Watch’un başlangıçta klasik bir toka ile geleceğini görebilirsiniz. Bununla birlikte, modern ve şık bir kayışla yola çıkacak.

Realme Watch’ta 14’e kadar spor modu, kalp atış hızı izleme, kan-oksijen seviyesi izleme , bildirim desteği ve daha fazlası bulunur. Şirket, Google’ın WearOS’una geçmek yerine kendi akıllı saat yazılımını oluşturdu. Ayrıca bu saatte arama bildirimlerini görerek onları susturabilir veya iptal edebilirsiniz. Dahili mikrofon veya hoparlör yoktur, bu yüzden Realme Watch’taki çağrıları cevaplayamazsınız.

Ayrıca Realme Watch, müzik çalma kontrollerini ve kamera deklanşörü kısayolunu bileğinize getirecektir. Şirket, akıllı saati için çok ihtiyaç duyulan özelliklerden bazılarını inşa etmek için tonlarca zaman harcadı.

Bu, piyasaya sürülmemiş bir ürün için çok fazla bilgi – Hindistan’daki akıllı saat alanına girerken Xiaomi‘yi yenen bir ürün. Xiaomi, Çin’de son birkaç ay içinde Mi Watch ve Mi Watch Color’ı piyasaya sürdü. Ancak hiçbiri Hindistan’a gitmedi. Realme Watch lansmandan hala bir hafta uzaktadır, bu nedenle şirketin önümüzdeki günlerde bu cihaz hakkında daha fazla bilgi paylaşması mümkündür. Daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.418

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.537

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.647

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.358

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.311

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.416

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.091

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap