Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Samsung Android Pie Güncellemesi
Samsung Android Pie Güncellemesi

Samsung Android Pie Güncellemesi

’un bir sonraki büyük ürün yazılımı güncellemesi, en yüksek profilli olabilir ancak Pie güncellemesini kolayca getiriyor. Ve her şey harika olacak gibi değil. , gelecekteki katlanabilir olanlar da dahil olmak üzere tüm Galaxy akıllı telefonlarında tasarım dilini birleştirmek üzere tasarlanan, yalnızca bir Kullanıcı Arayüzü olarak adlandırılan yeniden adlandırılan bir Samsung kullanıcı deneyimi getirecek. Ancak, Samsung’un uzun süreli hayranlarıyla bile iyi oturmayabilecek bazı değişiklikler getirmeye karar verdiğini görüyoruz.

fotoğrafçılığı bu günlerde üreticilerin, kullanıcıların ve geliştiricilerin temel odağı haline geldi, bu yüzden Samsung’un da bu deneyimi geliştirmeye yönelik çabalarını boşa çıkarması gerçekten şaşırtıcı değil. Özellikle, kullanıcıların en çok kullanılan fonksiyonlara ve özelliklere ulaşmalarını kolaylaştırmaktır. Ne yazık ki Samsung, video kayıtlarından daha hızlı bir şekilde selfie’lere ulaşmanın çok daha önemli olduğuna karar verdi.

En yeni One UI beta sürümünde Samsung, Camera uygulamasını neredeyse ince ancak kritik bir değişiklikle yeniden tasarladı . Mevcut Samsung Kamera uygulamasında kayıt düğmesi hemen deklanşör düğmesinin yanına oturur. Bir UI’de, bu, ön ve arka kameralar arasında geçiş yapmak için bir düğme ile değiştirilir. Video kayıt fonksiyonu şimdi kendi başına ayrı bir modda oturur.

Bunun anlamı, daha hızlı kullanıldığı bir video kaydetmeye başlamak için iki dokunuş alacaktır. Video modu düğmesi varsayılan olarak ekranda zaten gözüküyor ve ilerlemek zorunda olduğunuz bir şey değil. Bu, arka ve ön kameralar arasında geçiş yapmak her zaman geçerli uygulamada bile tek dokunuşla bir şey olmuştur dedi. Bu sadece belirgin değil. Samsung Kamera kullanıcı arayüzü ve ’ın Kamera arasında karşılaştırma sıkıntısı olmayacağına bahse girebilirsiniz.

Samsung Android Pie Güncellemesi

Beta sürümünde olmak, Samsung’un böyle bir değişikliği geri almasının bir şansı olabilir. Ayrıca eşit bir şans yoktur. Bir UI, genel estetiğinden, Samsung’un yeni bir temaya zaman ayırma politikasına kadar tartışmalı bir güncelleme olarak şekilleniyor . Ancak, PR’de söyledikleri gibi, kötü tanıtım hala tanıtımdır.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve otel bileti hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir