Samsung Galaxy A21s’in Özellikleri Ortaya Çıktı
29 Nisan 2020
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Samsung henüz Galaxy A20 hakkında detay duyurmadı . Bütçe orta menzilli telefon Nisan 2019’da açıklandı. Ardından, daha büyük bir ekrana ve ekstra bir kameraya sahip Galaxy A20s adlı hafif bir yenileme izledi . Şimdi, Galaxy A21’lerin özellikleri olduğu iddia edilen özellikler sızdırıldı.

Teknik özellikler Twitter’da Sudhanshu Ambhore (@ Sudhanshu1414) adlı kullanıcı tarafından yayınlandı ve yeni bir kaynaktan olduklarını ekledi, cihazın neredeyse her özelliğini takipçileriyle paylaştı.

Paylaşmış olduğu tweette Galaxy A21s, A20’lerden daha da büyük bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ekran 6,55 inç boyutunda ve 720 x 1600 çözünürlüğe sahip olacağı söylenmiş.  HD+ IPS bir ekranla gelecek. Bunun yanı sıra cihaz, ön ve arkasında toplamda 4 kamerayı barındıracak.

Telefonun 48MP bir ana kamera , 8MP ultra geniş açılı kamera ve 2MP derinlik sensörüne sahip üçlü kamera kurulumuyla gelecek. Ön kamera 13MP bir çözünürlüğe sahip bir kamera bizi karşılayacak.

İşlemci gösterilmedi ancak 3GB RAM ve 64GB, depolama alanı desteğiyle. Ayrıca Galaxy A21’lerin selefinin 4000mAh’ından önemli bir darbe olan 5000mAh pil kapasitesine sahip olacağı belirtiliyor. Ancak, şaşırtıcı olan, Galaxy A20 ve Galaxy A20’nin USB C Tipi bağlantı noktalarına sahip olduğunu gören Micro-USB bağlantı noktasıdır.

Bahsedilen diğer özellikler NFC, Çift SIM desteği, 3,5 mm ses jakı ve Bluetooth 5.0’dır. Sızıntıda telefonun Siyah, Mavi ve Beyaz renkte geleceği de belirtiliyor.

Tüm bu özelliklerin bir söylenti olduğunu söylemeliyiz henüz resmi bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.