Samsung Galaxy M10s’nin Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı
13 Eylül 2019
Mücahit
Paylaş

Samsung India geçtiğimiz hafta Gadgets 360’a şirketin Diwali’den önce ülkede yeni Galaxy M10’ları piyasaya sürmeye hazır olduğunu söyledi. 

Şirket piyasaya sürülmeye hazır hale geldikçe, telefondaki el kitabını web sitesinde listeledi ve sırayla telefon hakkında daha önce bilinmeyen bazı detayları ortaya çıkardı. Telefon, model numarasını taşır – SM-M107F_DS. Galaxy M10’ların piyasaya sürülmesi konusunda hala bir haber yok, ancak telefonun Galaxy M30’ların ve Galaxy A50’lerin Hindistan’da piyasaya sürülmesinden kısa süre sonra ortaya çıkması bekleniyor.

Galaxy M10s’de daha önce de kullanılan Infinity-V ekranlarının kullanımına devam edilecek.

Resmi Samsung Galaxy M10s notları akıllı telefon selefi Infinity-V Ekran devam edeceğini. En önemli değişiklik ise M10’larda kullanılan Micro-USB’nin yerine M10s’lerde USB Type-C kullanılacak. Telefonun yayınlanan kullanım kılavuzuna göre Galaxy M10s’lerin arka tarafında parmak izi okuyucu sensör bulunacak. Arka tarafta bulunan parmak izi okuyucunun yanında 3.5 mm kulaklık girişi, FM radyo ve özel bir microSD kart yuvası gibi özellikler de bulunacak. Galaxy M10s’de ayrıca biz yüz tanıma kilidi ve derinlik sensörü olacak.

Ek olarak, Samsung Galaxy M10’un kullanım kılavuzu herhangi bir gösterge ise, telefonun çift kameralı kurulumunda geniş açılı bir atıcı bulunacaktır.

Bir sohbette becerikli 360, Asım Warsi, Kıdemli Başkan Yardımcısı Smartphone Business ile Samsung Hindistan Samsung Galaxy M10s bir Super AMOLED ekran paneli, çift ön kameraları ve 4,000mAh bataryayı yer alacak geçtiğimiz hafta demişti. Warsi ayrıca, yaklaşan Galaxy M10s’un Rs altında fiyatlandırılacağını da belirtti.

Telefonun diğer özellikleri bir Geekbench listeleme ancak, şimdilik bir sır olarak kalması  Ağustos ayında herhangi bir göstergesidir, biz Galaxy M10s içinde RAM Android 9 Pie, Exynos 7885 SoC ve 3 GB görebilirsiniz. Samsung Galaxy M10s Wi-Fi Alliance veritabanında da görüldü. varlığını 2,4GHz band desteği ile g / n olarak açıkladı.

Şirketin sitesinde bulunan el kitabında Galaxy M10s’e ait diğer bilgiler şu an için görünmüyor. Galaxy M10s’in ne zaman piyasaya çıkacağı ise hala belli değil.