Samsung Galaxy Note 10 Yeni Özellikler
24 Eylül 2019
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Galaxy Note10’daki Samsung Weather deneyimi , IBM’in bir iştiraki olan The Weather Channel ile yapılan ortaklık sayesinde yükseltme alıyor . Şimdi ilk kez, bir Galaxy Note10 satın alan müşteriler, Samsung Channel’da hükümetin yayınladığı hava uyarıları , radar haritaları  ve Weather Channel’ın yayın ekibindeki hava durumu video klipleri dahil olmak üzere yeni özelliklere erişebilecek .

Hava durumunu kontrol etmek, dünyadaki insanlar için günlük bir aktivite ve mobil cihazlardaki en yaygın etkinliklerden biri olarak kabul edilir. Galaxy sahipleri, günlerini planlamaya yardımcı olmak için The Weather Channel tarafından desteklenen Samsung Weather uygulamasını kullanıyor.

Samsung Weather, aynı zamanda Galaxy Note10 kullanıcılarının gerçek zamanlı radar haritalarını görüntüleyebilmeleri için doğrudan The Channel Channel web sitesine (weather.com) bağlanmalarına izin vererek kullanıcıların yüksek çözünürlüklü, gelecekteki radar verilerine ve aşırı güncel hava koşullarına erişmelerini sağlar. Ek olarak, kullanıcılar ana ekranda akıllı telefonun hava widget’ından hükümet tarafından verilen hava durumu uyarıları alacaklardır.

“Samsung, kullanıcılarımıza anlamlı yenilikler sunmayı taahhüt ediyor. Hava Durumu Kanalı ile olan ortaklığımız, yaygın olarak erişilebilen ve Galaxy cihaz sahiplerinin ömrünü kolaylaştıran kesintisiz hizmetler sağlama konusundaki devam eden çalışmalarımızın bir başka örneğidir. ”Dedi. . “Hava Kanalı ile birlikte, insanlara daha fazla bilgi sunuyoruz ve Galaxy Note10’daki hava kontrollerini daha kolay, daha hızlı ve daha gerekli hale getiriyoruz.”

Hava Durumu Kanalı, Samsung S8’in piyasaya sürülmesinden bu yana akıllı telefonlarda Samsung Hava Durumunu destekledi ve belirli Samsung akıllı telefonlarında varsayılan hava durumu veri sağlayıcısı olmaya devam ediyor.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.