2 sene önce
2 sene önce

Samsung Galaxy Note 10 Yeni Özellikler

Galaxy Note10’daki Samsung Weather deneyimi , IBM’in bir iştiraki olan The Weather Channel ile yapılan ortaklık sayesinde yükseltme alıyor . Şimdi ilk kez, bir Galaxy Note10 satın alan müşteriler, Samsung Channel’da hükümetin yayınladığı hava uyarıları , radar haritaları  ve Weather Channel’ın yayın ekibindeki hava durumu video klipleri dahil olmak üzere yeni özelliklere erişebilecek .

Hava durumunu kontrol etmek, dünyadaki insanlar için günlük bir aktivite ve mobil cihazlardaki en yaygın etkinliklerden biri olarak kabul edilir. Galaxy sahipleri, günlerini planlamaya yardımcı olmak için The Weather Channel tarafından desteklenen Samsung Weather uygulamasını kullanıyor.

Samsung Weather, aynı zamanda Galaxy Note10 kullanıcılarının gerçek zamanlı radar haritalarını görüntüleyebilmeleri için doğrudan The Channel Channel web sitesine (weather.com) bağlanmalarına izin vererek kullanıcıların yüksek çözünürlüklü, gelecekteki radar verilerine ve aşırı güncel hava koşullarına erişmelerini sağlar. Ek olarak, kullanıcılar ana ekranda akıllı telefonun hava widget’ından hükümet tarafından verilen hava durumu uyarıları alacaklardır.

“Samsung, kullanıcılarımıza anlamlı yenilikler sunmayı taahhüt ediyor. Hava Durumu Kanalı ile olan ortaklığımız, yaygın olarak erişilebilen ve Galaxy cihaz sahiplerinin ömrünü kolaylaştıran kesintisiz hizmetler sağlama konusundaki devam eden çalışmalarımızın bir başka örneğidir. ”Dedi. . “Hava Kanalı ile birlikte, insanlara daha fazla bilgi sunuyoruz ve Galaxy Note10’daki hava kontrollerini daha kolay, daha hızlı ve daha gerekli hale getiriyoruz.”

Hava Durumu Kanalı, Samsung S8’in piyasaya sürülmesinden bu yana akıllı telefonlarda Samsung Hava Durumunu destekledi ve belirli Samsung akıllı telefonlarında varsayılan hava durumu veri sağlayıcısı olmaya devam ediyor.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.

Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap