1 sene önce
1 sene önce

Samsung Galaxy S11+ Yüksek Kapasiteli Bataryayla Gelecek

Galaxy S11 + hemen hemen her anlamda bir canavar olacak şekilde şekilleniyor ve bugünlerde diğer amiral gemisi akıllı telefonların aksine, Samsung’un çok önemli bir batarya bölümünde düşürecek gibi görünmüyor. 

Samsung, bir amiral gemisinde bugüne kadarki en büyük pil

GalaxyClub’da bulunan kişilerin gördüğü gibi , Samsung Galaxy S11 + içinde yerini almaya muktedir batarya, yakın zamanda Güney Kore’nin EB-BG988ABY model numarası altında SafetyKorea sertifikasyon kuruluşu tarafından onaylandı. Hücrenin bir fotoğrafı listeye eklenmiştir ve bizim zevkimize göre kapasiteyi ortaya çıkarmaktadır – inanılmaz bir 5000 mAh. 
Bu sayı, Galaxy S11 + cihazının şimdiye kadarki Samsung markalı bir telefonda bulunan en yüksek pil kapasitesini içereceği anlamına geliyor. Bu başlık şu anda büyük bir 4.500mAh hücreye sahip olan Galaxy S10 5G tarafından tutulmaktadır , ancak Galaxy Note 10+ ve Galaxy S10 + sırasıyla 4.300mAh ve 4.100mAh hücreleri ile çok geride kalmamaktadır. 
Yaklaşan ilerlemeyi daha da ileriye götürmek için, yalnızca iki yıl önce Galaxy S9 + , o sırada iyi sayılan 3.500mAh’lık bir batarya ile piyasaya çıktı. Belki de daha etkileyici olması, Samsung’un tarihinde yalnızca eşdeğer veya daha büyük pil kapasitesine sahip dört telefon ürettiği gerçeğidir.

Henüz teyit edilmemiş olmasına rağmen, Galaxy S11 + için geliştirilmiş devasa batarya, Samsung’un Galaxy Note 10 + ‘ da piyasaya sürülen 45W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek . Ek olarak, telefonun arkasına yerleştirerek uyumlu bir şarj çantası bulunan Galaxy Tomurcuklarınızı veya diğer kablosuz kulaklıklarınızı şarj etmenizi sağlayan bir özellik olan ters kablosuz şarj işleminin yanı sıra hızlı kablosuz şarj desteği de bekleniyor. 

Galaxy S10 + içindeki devasa bir 5000mAh hücre kuşkusuz amiral gemisi için rakipsiz pil ömrü ile sonuçlanacaktı, ancak Galaxy S11 + olması gerekmeyebilir. Yeni nesil akıllı telefon için planlanan birden fazla güç aç özelliği bunun nedenidir.

Belki de batarya ömrünü en çok etkileyen güncelleme yeni ekran. Samsung’un yönetilebilir 6,4 inç’ten 6,9 inç’lik büyük bir 6,9 inç Bu görünüşte Infinity-O panelindeki etkileyici ve inanılmaz derecede yumuşak bir 120Hz yenileme hızı ile birleştirilecektir. Güney Koreli dev şimdiye kadar telefonlarında standart 60Hz yenileme hızına bağlı kaldı, ancak OnePlus ve Google’ın beğenilerini gelecek yıl 120Hz’e çıkarak aşmayı ümit ediyor, bu nedenle önemli miktarda ekstra pil tüketimine neden oluyor.
Bir diğer etkileyici faktör, standart olarak 5G ağ desteğinin varlığı olacaktır. 

Samsung’un ABD’de Qualcomm’un yeni duyurduğu Snapdragon 865’i, Snapdragon X55 modemi ile birleştirilmiş bir yonga setini ve başka bir yerde 5G modem ile birlikte kendi Exynos 990 işlemcisini kullanması bekleniyor. Bu yıl ilk nesil çabalarında yapılan iyileştirmelere rağmen, 5G modemleri bebeklik dönemlerinde hala çok fazla ve önemli miktarda ekstra güç gerektiriyor.

Olayların parlak tarafında, Samsung’un yeni nesil amiral gemisinin kutudan çıkar çıkmaz Android 10 ve One UI 2.0 ile gönderilmesi bekleniyor. Bu işletim sistemi, Galaxy S10 serisi ile tanıttığı Android 9 Pie tabanlı One UI deneyiminden biraz daha verimli. Ayrıca, Snapdragon 865 ve Exynos 990 yonga setlerinin ilgili modemlerini göz önünde bulundurmadan iyileştirilmiş verimi de kayda değer.

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap