Samsung Katlanabilir Telefon Yeni Bir Deneyimi Sunuyor
17 Ağustos 2019
Baran
Paylaş

Samsung, akıllı cihazlar ile birlikte dünyanın en önemli piyasasında büyük bir yere sahip olurken, yeni çıkan akıllı telefonlarını üretebilmek için teorik çalışmalarını ve pratik çalışmalarını sürdürüyor. Samsung CEO’su tarafından paylaşılan güncel bilgiler ile birlikte samsung katlanabilir telefon çalışmalarının yürütüldüğü ortaya çıkarken, bu telefon için üretim hazırlıklarına geçildiği ve hazırlıkların tam hızlı sürdüğü de öğreniyor. Yönetici DJ KOH tarafından yapılan açıklamalarda katlanabilir telefon modelinin açıldığı zaman bir tablet gibi kullanılabileceği ve büyük bir ekrana sahip olduğu için çoklu görev yeteneklerine sahip olacağı da belirtiliyor. İlerleyen süreçte fuarlarda ve konferanslarda net bir şekilde tanıtılacağı beklenen bu cihaz için ön bilgilendirme yapılırken, müşteriler için çok büyük bir deneyim kurmayı amaçladıklarını ve bu cihaz ile birlikte pazarda çok önemli bir etki yaratmak istediklerini belirtiyor.

Samsung Katlanabilir Telefon Hangi Özellikleri İle Geliyor

Pratik bir şekilde kullanım için her zaman cebinizde taşıyabileceğiniz ve bir cüzdan boyutunda içinde tüm Android özellikleri ile birlikte çok daha pratik bir kullanım oluşturan bu cihaz aynı zamanda Huawei ve Lenovo ile LG firmaları gibi büyük firmaların da rekabet içerisinde örneklerini piyasaya sürmek istediği bir cihaz olarak görünüyor. Bu firmaların rekabet ortamına karşılık olarak samsung katlanabilir telefon çok daha optimize özellikleri ile birlikte ilgi çekecek gibi görünüyor. Cihazlar Android sistem özellikleri, kamera özellikleri ve notepad gibi farklı kullanım özellikleri ile birlikte daha çok faydalı sonuçları oluşturacak gibi görünüyor. Türkiye piyasasına göre çok daha yüksek bir fiyatla satışa sunulması beklenen bu cihaz için bekleyiş sürüyor.

Samsung Katlanabilir Telefon Hangi Tarih İçin Bekleniyor?

Güney Kore merkezli olarak telefon piyasasında yere sahip olan Samsung, bu cihaz modeli için Project Valley ismini uygun görürken, cihaz ile ilgili daha net bilgi bekleyen insanlar telefonun Kasım ayında görücüye çıkmasını bekliyor. Ortaya çıkan söylentilere göre samsung katlanabilir telefon modelinin 15 inç boyutunda olması beklenirken, açılması ile birlikte 7 inç boyutunda bir tablet kullanımı sağlaması bekleniyor. Daha profesyonel bir işlemci ve bellek deneyimi sunması beklenen bu cihazlarda 3 GB ram olması gibi noktalar göz önüne çıkıyor.