11 ay önce
11 ay önce

Samsung Tam Ekranlı Akıllı Telefonu Bir Reklamda Görüldü

Güney Koreli dev Samsung kısa süre önce yeni rüzgarsız klimalar için bir reklam yayınladı ve bu reklamda, şirketin duyurulmamış tam ekranlı akıllı telefonu görüldü SmartThings uygulamasını çalıştırarak sergilendi.

Akıllı telefonun, ön tarafa bakan kamera kurulumu için herhangi bir ön kamera deliği ya da çentiğinin bulunmadığı, yani bu telefonun tam ekranlı olduğunu gösterir. Bu, telefonun şirketin bir süredir çalıştığı bir ekran altı kamera teknolojisine sahip olduğu anlamına gelebilir .

Son zamanlarda, Samsung‘un premium orta sınıf Galaxy A serisinin bir parçası olarak pop-up kamera kurulumuna sahip ilk akıllı telefonunun renderları çevrimiçi sızdırıldı. Dolayısıyla, reklamda sergilenen telefon, ön tarafa bakan pop-up kameraya sahip yeni Galaxy A serisi cihaz olabilir.

Ancak, şirketin bir reklamda amiral gemisi sınıfı bir akıllı telefonu sergilemesi için daha fazla sensör yapar. Bu nedenle, söz konusu telefonun yaklaşmakta olan Galaxy Note 20 serisinin bir parçası olması ihtimali var.

Samsung Galaxy Note 20 amiral gemisi, ekran altı kamera teknolojisini öne sürdüğü söylentileri sürerken, yeni raporlar şirketin devam eden COVID-19 salgını ile tedarik zinciri ile ilgili sorunlar nedeniyle planı terk ettiğini iddia ediyor .

Dediğim gibi, telefon ya bir öne bakan kameralı yaklaşan Galaxy A serisi cihaz ya da Galaxy Note 20 serisinin altındaki yaklaşan amiral gemisi olabilir. Ya da söz konusu telefonun tamamen farklı olması ihtimali var. Başka bir olasılık, Samsung‘dan yakında herhangi bir cihazın gelmemesidir ve reklam için sadece bir proje cihaz olabilir.

Samsung‘un amiral gemisi Galaxy Note 20 serisini ve bu yaz ikinci nesil Galaxy Fold akıllı telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor . Her iki cihaz da aynı etkinlikte birlikte başlatılabilir. Kesin birşey söylemek mümkün değil. Telefon ile ilgili detaylar, yaşanacak sızıntılar ile birlikte belli olacaktır.

Samsung Tam Ekranlı Akıllı Telefonu Reklamı

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap