Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Samsung’un en Tuhaf Telefonu Sızdı
Samsung'un en Tuhaf Telefonu Sızdı

Samsung’un en Tuhaf Telefonu Sızdı

Görmek üzere olduğunuz telefonu garip ve her zaman garip oldu, her yıl piyasada. Telefon, W serisi, bir çok yüksek fiyatlı ve geniş bir yelpazede çeşitli özellikleri ile birden fazla ekrana sahip akıllı telefonun bir parçasıdır. Daha önce W serisini hiç duymadıysanız, yalnız değilsiniz. Özellikle Türkiyede yaşıyorsanız her modelin ülkemize gelmediği için, bu telefon modelini daha önce hiç duymamanız muhtemeldir.

Samsung W2019 neredeyse kaçınılmazdı. Samsung her sene yeni bir “W” telefonunu piyasaya sürüyor ve 2019 modeli, cihaz dizisi için bir kalıbın en temel versiyonuna uygun görünüyor.Bugün gördüğünüz görüntüler Samsung W2019 modelinden geliyor. Bu başka bir flip-telefon, bu sefer son birkaç yıldır olduğu gibi bir akıllı telefon çevirme telefonu. Bu cihazda birden fazla dokunmatik ekran bulunur,bunların hiçbiri bükülmez veya eğilmez. Bu, iki katmanlı işletim sistemi kullanıcı arabirimi için Galaxy X’in en azından KISMEN olarak ne olabileceğine yönelik test alanıdır .

Samsung'un en Tuhaf Telefonu Sızdı

Galaxy W2019’un burada belirgin bir kriko yokluğu var. Bir tane USB-C var, evet, ama bu konuyla ilgili. Kitleler için başka kulaklık jakı yok. Bu, Samsung’un 2019 yılında baştaki tüm akıllı telefonlar için kulaklık jakını atmaya hazır olduğu anlamına gelebilir, ki bu bir parça daha berbattır.

Geçen hafta yayınlanan bir raporda Samsung’un kulaklık jakı olmayan en az bir Galaxy S10 prototipini test ettiği ileri sürüldü. Bu bir kararın gerçek bir bummerı ve bence büyük bir hata. Samsung, muhtemelen bir kulaklık jakı eklemekten kaçınacak ve önemli miktarda müşteri kaybetmeyecek bir şirket. Bu hoşlanmak zorunda olduğumuz anlamına gelmez.

Samsung'un en Tuhaf Telefonu Sızdı

Samsung W2019, yılın ilk yarısında Çin’de özel olarak piyasaya sürülecek. Muhtemelen Samsung üzerinden birkaç taşıyıcıda ve sözleşmede yayınlanacak. ABD’de bir tane elde edebilecek olursanız, size daha fazla güç nasıl çalıştığını göreceksiniz.

Samsung'un en Tuhaf Telefonu Sızdı

Galaxy S10 ve / veya Galaxy X, Samsung’un yıllık basın toplantısında, Mobile World Congress 2019’dan hemen önce ortaya çıkmış olabilir. Bu durum, 24 Şubat 2019’da ortaya çıkacak olan ve Galaxy S10 için bir çıkış tarihi olan (ve üç farklı) baskılar) bir hafta sonra. Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus’ın yanı sıra daha az Galaxy S10 (ne istenecek olursa olsun) muhtemelen bu Cumaların her ikisinin de 1 Mart veya 8 Mart tarihleri arasında çıkacak. Göreceğiz!

Bir önceki yazımız olan Galaxy J2 Core Android Go Geliyor başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve GO hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Galaxy F Katlanabilir Telefonu Ayrıntıları

Galaxy F Katlanabilir Telefonu Ayrıntıları

Bugün Samsung Galaxy F modeline biraz daha yakından bakıyoruz. Samsung’un Katlanabilir Telefonu olarak adlandırdığı cihazı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir