SwiftKey Google Play Store’da Yayınlandı
24 Mayıs 2020
Mücahit TAŞTAN
Paylaş

Üçüncü taraf klavyeler yıllardır Android‘in bir parçasıydı ve SwiftKey başlangıçta hissettirdiği popüler bir seçenek oldu. Microsoft, SwiftKey’i 2016 yılında 250 milyon dolara satın aldı ve şimdi uygulama yeniden markalanıyor.

Uygulama ilk kez Microsoft tarafından satın alındığından, bunu yansıtmak için sadece birkaç değişiklik görüldü. Bing entegrasyonu , ayarlarda bir Microsoft logosu ve hesap entegrasyonu da var, ama hepsi bu kadar. Microsoft artık markayı tamamen ele geçiriyor. Daha önce bir beta sürümünde gösterilen Android için “Microsoft SwiftKey”, klavyenin en son kararlı güncellemesinde resmen çıkış yaptı.

Google Play Store girişi artık yeni adı yansıtıyor ve aynısını uygulamanın kendisinde de göreceksiniz. Simge yeşil renkten koyu maviye dönüştü ve boşluk çubuğu daha önce orada bulunan logo yerine “Microsoft SwiftKey” yazıyor. Marka bilinci oluşturma, uygulamanın ayarları da dahil olmak üzere, hayal edebileceğiniz diğer her yerde. En son güncellemenin değişiklik günlüğü, Android 10‘daki yeni emoji için de destekleniyor.

SwiftKey artık Microsoft SwiftKey. Hala bildiğin ve sevdiğin aynı akıllı klavye

Emoji 12.0 için yeni tasarımlar içeren bir destek ekledik.

SwiftKey emoji panelinizi açtıktan sonra yeni emojiye erişebileceksiniz. Not: Onları görmek için Android 10 (veya üstü) bir cihaza ihtiyacınız var.

Microsoft SwiftKey’i aşağıdaki bağlantıdan edinebilirsiniz.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.