Vivo 6 Telefonu İçin Marka Tescili Aldığı Ortaya Çıktı
29 Eylül 2019
Emrah GENÇ
Paylaş

Vivo, bir kaç gün önce NEX hattına ait beş yeni marka başvurusunda bulundu. Vivo NEX 5G’nin AnTuTu puanı ortaya çıkmış ve dikkatleri üzerine toplamıştı. NEX 5G, AnTuTu üzerinde 493.787’lik puana sahip olmuştu.

Nashville Chatter adlı twitter kullanıcı tarafından yayınlanan belgeler ile olrata çıkan. 6 telefonunun marka tescilini aldı. Marka tescili alınan telefonlar sırasıyla Vivo NEX Pro, Vivo NEX Neo, Vivo NEX Lite, Vivo iQOO Lite, VivoX Pro ve VivoX Lite cihazları oldu.  Yeni dosyalama bize NEX hattının geleceği hakkında ilginç bir fikir veriyor. Ayrıca, Vivo’nun mevcut NEX 3 5G’nin birden fazla modeline sahip olabileceği ve Avrupa pazarlarında piyasaya sürülebileceği görünüyor.

Ayrıca yakın zamanda piyasaya sürülen Vivo iQOO Gençlik Sürümü’nün diğer adı olan bir iQOO Lite ticari markasından da bahsedilir. Vivo NEX Pro ve Vivo NEX Neo, kısa süre önce yayınlanan NEX 3’ün halefi veya NEX serisinde ayrı bir satır olabilir;

VivoX Pro ve VivoX Lite’a gelince, bunlar şirket için tamamen yeni bir tanıtım aracıdır, ancak bunlar gelecek için de olabilir. Şirket ayrıca birkaç X, Y ve Z serisi telefona sahiptir, ancak bu ticari markaların yakın gelecekte telefonlar olacağı anlamına gelmez.  Yine de marka tescillerinin alınması, 3 – 5 ay içinde bu telefonlarla karşılaşabileceğimiz anlamına gelmiyor.