2 sene önce
2 sene önce

Vivo’nın Funtouch OS 9.1 Tanıtıyor

Vivo’nun görünüşe göre önümüzdeki hafta için yoğun dolu bir programı var. Birincisi ve en önemlisi, 16 Eylül’de Şangay’da amiral gemisi akıllı telefonu NEX 3 5G telefonunun tanıtımını gerçekleştirecek. Sonrasında ( 20 Eylül , kesin olarak) V17 Pro , ilk resmi tanıtımıda yapacak. Çinli bir şirket tarafından yayınlanan bir teaser’a göre, kendi Funtouch OS cildinin yeni bir sürümü, telefonlar arasında yer alan aynı genel zaman diliminde ortaya çıkacak.

Video, 16 Eylül’den bahsediyor; bu, yukarıda belirtilen her iki vivo telefonun, yeni Funtouch OS 9.1 ile birlikte piyasaya sürülme olasılığı yüksek olduğu anlamına geliyor. Klibin kendisi, burada ve orada renk sıçraması olan, çoğunlukla tonlanmış monokrom grafikler sunar – muhtemelen Android ROM’un genel görünümünü ve hissini verir.

Görüntüdeki metin kabaca “aşırı değil” e çevrilir ve bunun netleşmesi aşağıdaki gibi görünür: “aşırı süslü ve asla basit değil” veya alternatif olarak – – çizgileri boyunca bir şey – “Ancak, dekorasyon derecesi asla basit ve kaba değildir “. Buna dayanarak, vivo’nun sofistike bir görünüm için gittiğini varsayabiliriz.

Funtouch OS numaralandırma tarihçesinin yanı sıra, Android 10 ile bağlantılı olarak Funtouch OS 10’un birkaç dağınık sözünden de söz konusu olduğunda, bu 9.1 sürümünün mevcut Funtouch OS 9 üzerinde oldukça küçük bir güncelleme olmasını bekliyoruz. ilk kez bu yılın Mart ayında açıklandığında büyük değişiklikler yapıldı . 72 yeni özellik, farklı detayların 55 optimizasyonu, 263 kullanıcı arayüzü iyileştirmesi, daha basit ve daha güzel bir arayüz ve daha akıllı ve daha kullanıcı dostu bir kullanıcı deneyimi. Funtouch OS 9.0 için tüm satış noktaları ve önceki Funtouch OS 4.5 sürümündeki sayılardaki büyük sıçrama için yeterli bir argüman.

Ancak, burada dürüst olmak zorundayız, Funtouch OS 9.1 gerçekten devrimsel değilse, NEX 3 ve iddia edilen şaşırtıcı tüm ekran tasarımı ve üst segment donanıma sahip pek de yanlış olmaz. Gelecek hafta tam olarak neler olacağını göreceğiz.

Avatar

Teknolojiyle oldukça iç içe ve en yeni haberleri sizler için yazmaktayım.

Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.537

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.647

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.358

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.311

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.416

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.091

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap