Ana Sayfa / Uygulamalar / WhatsApp Sticker Android ve İos İçin Geldi
WhatsApp Sticker Android ve İos İçin Geldi

WhatsApp Sticker Android ve İos İçin Geldi

mesajlaşma platformunda özelliğini tanıtmakta çok geç kaldı, ama artık özelliği mevcut . ve kullanıcılarına sunulacağını söyledi .

Zaten bir sürü ücretsiz paketi var ve bunlardan bazılarını Messenger’dan hatırlayacaksınız. Şirket çıkartma paketleri oluşturabildiklerini ve bunları App Store ve Play’deki uygulamaları olarak kullanabildiklerini ve bunların WhatsApp’a entegre edileceğini belirtti.

WhatsApp Sticker Android ve İos İçin Geldi

Çıkartma kullanmak için, cihazınızın uygulamanın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olunuz ve ardından bir konuşmada metin giriş alanı içindeki çıkartma düğmesine bakın. Dokunduğunuzda, telefonla indirdiğiniz paketlerin yanı sıra, dünya genelinde bulunan çeşitli çıkartma paketlerini de ayrı bir listede toplayabilirsiniz.

Yeni özellik, önümüzdeki haftalarda iOS ve Android’e kademeli olarak yayılıyor. Bu nedenle, telefonunuzda bulunmadan önce biraz beklemeniz gerekebilir.

Bir önceki yazımız olan Facebook Cambridge Analytica Veri İhlali Cezası başlıklı makalemizde ceza, facebook ve ICO hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Facebook Cambridge Analytica Veri İhlali Cezası

Facebook Cambridge Analytica Veri İhlali Cezası

İngiltere Bilgi Komisyonu Ofisi (ICO), Facebook’un bu yılın başlarında Cambridge Analytica skandalının ardından kullanıcı verilerini yanlış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir