Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Xiaomi Poco Launcher Tüm Cihazlar için Erişime Açıldı!
Xiaomi Poco Launcher Tüm Cihazlar için Erişime Açıldı!

Xiaomi Poco Launcher Tüm Cihazlar için Erişime Açıldı!

Tüm Cihazlar için Erişime Açıldı!

dünyasına özellikle ülkemizde sonradan giren büyük aktörlerden biri olan kaliteli ürünleri ile birlikte kullanıcılar tarafından tercih edilen bir marka olmayı başardı. Markanın Poco isimli cihaz serisi özellikle ara yüzünün özellikleri ile oldukça sevilen bir seri olmayı başarmıştı. tarafından yapılan açıklamada ara yüzün asıl kaynağı olan xiaomi bir olarak bu ara yüze uyumlu tüm cihazlar için erişime açık hale getirildi. Bilinen MIUI launcherlarından çok farklı bir tarza sahip olan bu launcher kullanıcıların Xiaomi ürünlerini tercih etmede kimi zaman tek sebebi bile olabiliyordu.

 

Xiaomi Poco Launcher Tüm Cihazlar için Erişime Açıldı!

 

 

Xiaomi Ara Yüzünü Gayrı Resmi Yazılımlardan İndirmeye Gerek Kalmayacak!

Bugüne kadar Xiaomi ara yüzünü kullanmak isteyen kişiler için xiaomi poco launcher uygulaması yayınlanmadığı için kullanıcılar üçüncü şahıslar tarafından yayınlanan sürümleri kullanarak Xiaomi ara yüzlerine ulaşabiliyordu. Kimi zaman bu ara yüzlerin açıkları sebebiyle kişilerin kendilerine ait bilgilerinin güvenli olmadığı durumlar ortaya çıkabildiği için bu noktada üçüncü şahıs yazılımlarını elde etmek bir sorun teşkil ediyordu. Ancak artık Poco Launcher’ın da çıkmasıyla birlikte Play üzerinden kullanıcılar güvenilir bir şekilde Xiaomi’nin resmi olarak yayınladığı ara yüze ulaşma kolaylığını elde ediyor.

 

Xiaomi Poco Launcher Tüm Cihazlar için Erişime Açıldı!

 

Ara Yüz Diğer Launcher’lardan Farklı Neler Getiriyor?

Genellikle MIUI launcher sistemlerinin kullanıldığı cihazlar ara yüzleri ile birbirine benzer sistemleri üzerinde barındırıyordu. Bunlardan farklı olarak xiaomi poco launcher çok daha kullanımı kolay ve estetik görünüme sahip olan bir ara yüzün kullanıcılara aktarılmasını sağlıyor. Bu noktada özellikle MIUI launcherların hiçbirinde yer almayan uygulamalar sekmesinin Poco Launcher’da yer alması büyük bir fark yaratıyor. Kimileri için gereksiz görülse de büyük bir kalabalığın MIUI’da en büyük eksiklik olarak nitelendirdiği uygulamalar sekmesi Poco Launcher’da sorunsuz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor. Hem kullanıcılar hem de Xiaomi artık beğenilen ara yüz ile birlikte rahat bir kullanım sunuyor. Bunlara ek olarak pek çok ara yüzde bulunan uygulamaların gizlenmesi, renklere bağlı olarak uygulamaların listelenmesi ve ikon desteği gibi olanaklardan da yararlanmak mümkün olabiliyor.

Uygulamayı Buradan İndirebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Samsung Katlanabilir Telefon Yeni Bir Deneyimi Sunuyor başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve Katlanabilir Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir