2 sene önce
2 sene önce

Xiaomi Poco Launcher Tüm Cihazlar için Erişime Açıldı!

Akıllı telefon dünyasına özellikle ülkemizde sonradan giren büyük aktörlerden biri olan Xiaomi kaliteli ürünleri ile birlikte kullanıcılar tarafından tercih edilen bir marka olmayı başardı. Markanın Xiaomi Poco isimli cihaz serisi özellikle ara yüzünün özellikleri ile oldukça sevilen bir seri olmayı başarmıştı. Xiaomi tarafından yapılan açıklamada ara yüzün asıl kaynağı olan xiaomi poco launcher bir uygulama olarak bu ara yüze uyumlu tüm cihazlar için erişime açık hale getirildi. Bilinen MIUI launcherlarından çok farklı bir tarza sahip olan bu launcher kullanıcıların Xiaomi ürünlerini tercih etmede kimi zaman tek sebebi bile olabiliyordu.

Xiaomi Ara Yüzünü Gayrı Resmi Yazılımlardan İndirmeye Gerek Kalmayacak!

Bugüne kadar Xiaomi ara yüzünü kullanmak isteyen kişiler için xiaomi poco launcher uygulaması yayınlanmadığı için kullanıcılar üçüncü şahıslar tarafından yayınlanan sürümleri kullanarak Xiaomi ara yüzlerine ulaşabiliyordu. Kimi zaman bu ara yüzlerin açıkları sebebiyle kişilerin kendilerine ait bilgilerinin güvenli olmadığı durumlar ortaya çıkabildiği için bu noktada üçüncü şahıs yazılımlarını elde etmek bir sorun teşkil ediyordu. Ancak artık Poco Launcher’ın da çıkmasıyla birlikte Google Play üzerinden kullanıcılar güvenilir bir şekilde Xiaomi’nin resmi olarak yayınladığı ara yüze ulaşma kolaylığını elde ediyor.

Ara Yüz Diğer Launcher’lardan Farklı Neler Getiriyor?

Genellikle MIUI launcher sistemlerinin kullanıldığı cihazlar ara yüzleri ile birbirine benzer sistemleri üzerinde barındırıyordu. Bunlardan farklı olarak xiaomi poco launcher çok daha kullanımı kolay ve estetik görünüme sahip olan bir ara yüzün kullanıcılara aktarılmasını sağlıyor. Bu noktada özellikle MIUI launcherların hiçbirinde yer almayan uygulamalar sekmesinin Poco Launcher’da yer alması büyük bir fark yaratıyor. Kimileri için gereksiz görülse de büyük bir kalabalığın MIUI’da en büyük eksiklik olarak nitelendirdiği uygulamalar sekmesi Poco Launcher’da sorunsuz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor. Hem kullanıcılar hem de Xiaomi artık beğenilen ara yüz ile birlikte rahat bir kullanım sunuyor. Bunlara ek olarak pek çok ara yüzde bulunan uygulamaların gizlenmesi, renklere bağlı olarak uygulamaların listelenmesi ve ikon desteği gibi olanaklardan da yararlanmak mümkün olabiliyor.

Avatar

Aşırı derece de teknoloji takipçisi, mobil işletim sistemleri üzerine çalışmalar yapmktayım.

Paylaşın

Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.537

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.647

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.358

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.311

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.416

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.091

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap