Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / Xperia XZ4 ilk Snapdragon 855 İşlemcili Telefonu Olabilir
Xperia XZ4 ilk Snapdragon 855 İşlemcili Telefonu Olabilir

Xperia XZ4 ilk Snapdragon 855 İşlemcili Telefonu Olabilir

, trendlerindeki en son gelişmeleri hızlı bir şekilde takip etmeye başladı. Yıllardır soğuk, köşeli tasarımına yapışmış ve bugüne kadar sadece bir adet çift kameralı telefonu var. Bu önümüzdeki yıl Sony’nin en iddalı olan Xperia XZ4’ün gelişiyle değişiyor olabilir. Yeni bir 855 işlemcili platformunda çalışan ilk akıllı olmasa da, bunu duyurduğunda bağlı olarak da olabilir.

Gelecek yılki amiral gemilerinin Snapdragon 855 işlemicisimde çalışması bekleniyordu, ancak sözünü ettiğim gibi Sony akranlarının gerisinde kalıyor. Xperia XZ4 için bir Snapdragon 855 ile sıkışmış ve sadece bir Xperia XZ4 Premium modelinde değiştirilmiş olabilir. Ya da 2019’un sonlarında bir Xperia XZ5 bile.

Qualcomm hala Snapdragon 855’in tam özelliklerini ve performansını altında tutuyor, ancak bunu söylemek gerekirse, 5G desteği, Computer Vision ve daha fazlası gibi özellikleri bir araya getiriyor. Ne yazık ki kaynakların sızıntısına dayanan Xperia XZ4, ultrasonik parmak izi sensörü desteğinden yararlanmayacak ve bunun yerine, yan tarafa monte edilen bir tuşa sahip olacak.

Bu sızan teknik özelliklerin geri kalanı, 2019 yılının ilk yıllarından kalma bir telefondan beklediğinizle eşleşiyor. Buna 6 GB RAM, 64 veya 256 GB depolama alanı, 6,55 inç 21: 9 Full HD + ekran ve 3,900 mAh pil dahildir. Ayrıca 3,5 mm kulaklık jakı, olacağını belirtilmiş.

Ayrıca Xperia XZ4’ün arka kısmında üç kamera olacağını doğruladı . Ana kameranın 1 / 2,3 inç CMOS sensörüne ve OIS’e sahip olacağını belirtmekten başka, kaynağı özelliklerde oldukça fazla bilgiye yer verilmediğibi görüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Cihaz Sahibinden Habersiz Otel Bileti Satın Aldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konu

Lenovo Z5s Sızıntı

Lenovo Z5s Sızıntı

Bu hafta, bir sonraki Lenovo akıllı telefonuna biraz da bir göz attık ve bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir