12 ay önce
12 ay önce

Yeni Tasarımlı Gizemli Realme Akıllı Telefon Sızdırıldı

Realme, piyasadaki akıllı telefonlar rekabeti söz konusu olduğunda, sektöre damga vuran markalardan biri olmayı başardı. Yakın zamanda başlatılan X50m kendisi için konuşacak. Şimdi, Weibo ile ilgili son bir yazı, şirketin ilk oyun telefonu olabilecek gizemli bir Realme akıllı telefonunu sergiledi.

Digital Chat Station’dan Weibo’da yayınlanan bir yazı , tasarım dilinden önce görünmeyen gizemli bir Realme akıllı telefon gösterdi. Dikkat çeken cihaz, piyasaya sürülmemiş bir Realme akıllı telefonunun prototipi olabilir. Gönderi, biri görkemli bir şekilde telefonu sergileyen iki görüntü ortaya koyuyor. Telefonun arkasında kevlar kaplamalı parlayan bir Siyah renk var gibi görünüyor. Telefonun gövdesinin merkezinde uzun bir şerit var. Bu tasarım, Oppo’nun Reno akıllı telefon serisinde gördüğümüz gibi sektör için yeni değil. Cihazın ortasında bir Realme Logosu var.

Üstte, varsayılan bir dört kamera kurulumu var gibi görünüyor, ancak görüntüde sadece üç sensör görünüyor. Birincisi, birincil kamera kurulumu çok iyi olabilecek daha büyük. Ne yazık ki, diğer detaylar şu anda oldukça çok net anlaşılmıyor. Kamera dizisinin yanında bir el feneri var.

Realme bu sene orta sınıf ve amiral gemisi telefonlarıyla pazara giriyor. Daha önce 2020’de 5 5G akıllı telefon yayınlayacağını ve iddiaya göre, bu telefon 5G, UFS 3.1 depolama ve LPDDR5 RAM ile Snapdragon 865 gibi en son özellikleri barındırabileceğini söylemişti, ancak şimdi. Tasarım, bunun Realme’nin şimdiye kadarki en iddialı projesi olabileceğini yansıtıyor ve sadece beklemek ve gelecekte bir sonraki akıllı telefonun nasıl olduğunu merakla bekliyoruz.

Bunun yeni bir akıllı telefon serisi olma olasılığını sorguluyor ve Realme henüz oyun alanına girmediğinden ve daha büyük bir pazar olduğundan olasılık daha yüksek. Dikkat edilmesi gereken bir şey, bu bir prototip olabilir ve birçok sızan akıllı telefonda olduğu gibi gelecekte sahneye bile çıkmayabilir. Bu nedenle, bunun yok olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Avatar

Genel yayın yönetmenliğini ve koordinasyonu yapmaktayım.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Mobil Cihazlar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  8.148

  Nokia 8.3 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

  7.321

  Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Duyuruldu

  6.417

  Nokia Markası 4 Yıl Önce Akıllı Telefon Pazarına Döndüğünü Açıkladı

  5.534

  Vivo Transformers Temalı iQOO 3 5G Satışa Sunacak

Giyilebilir Teknoloji
  9.641

  Powerbeats Pro Dört Yeni Rengi Yakında Geliyor

  6.163

  Xiaomi Mi AirDots 2 SE’yi Tanıttı

  4.357

  Realme Watch Özellikleri Açıklandı

  3.680

  HTC U Ear Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

  2.308

  Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor

Uygulamalar
  8.874

  Apple iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 Güncellemelerini Yayınladı

  6.310

  Apple’ın Yeni Uygulaması Gobi

  4.415

  Instagram Telif Hakkı İhlalini Önleyecek

  4.115

  Google Mesajlar Önerilen Çıkartmalar Hazırlıyor

  4.090

  Mirage Uygulaması Fotoğraflardaki Düzenlemeleri Tespit Ediyor

2020 Copyright MobilKaynak İnternet Hizmetleri Tüm hakları saklıdır. Sitemap